fbpx

Aydın Mobil Uygulama Ajansı

20 Ağustos 2018

Bu yazıyı ziyaret ettiyseniz muhtemelen markanız ya da işiniz için bir mobil uygulamaya ihtiyacınız var ve sizde diğer bir çok kişi gibi internetten araştırma yapıyorsunuz.

Aydın ‘da Mobil Uygulama Geliştirme hizmetinde Efeler Teknoloji aradığınız doğru adres!

Aydın Mobil Uygulama Geliştirme sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

Günümüzde internet trafiğinin %62’si mobil cihazlar üzerinde gerçekleşiyor. Bu da markaların mobil kullanıcılara daha fazla önem vermesi gerektiğini gösteriyor. We are social topluluğunun Ocak 2018 tarihli Türkiye’de internet kullananların cihaz tercihlerini gösteren görseli inceleyebilirsiniz

Durum böyleyken Google’ın mobil uyumlu olmayan siteleri arama sonuçlarında göstermeme kararı ve kullanıcı deneyiminin önem kazanması sonrası markalar rakiplerine göre ön plana çıkmak için mobil uyumlu siteler ve mobil uygulamaları hızlıca devreye sokmaya başladı.

“Mobil uygulama gerekli mi?”

Bu sorunun cevabı kesinlikle evet. Aşağıda mobil uygulamanın markanıza katacağı bir kaç değeri sizler için derledik;

  1. Mobil uygulama kullanıcılara standart web sitelerine göre daha fazla güven vermektedir. Bu da sadık müşteriler ve artan cirolar anlamına gelmektedir.
  2. Mobil uygulama ile dijital pazarlamaya ayırdığınız bütçeler azalır. Müşterilerinize tek tıklama ile kampanyalarınızı bildirim olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca google mobil uygulaması ile sitesini eşleştiren markaları daha üst sıralarda gösterdiği bilinen bir gerçek.
  3. Rakiplerinize göre daha öncelikli bir konumda olursunuz.
  4. Kesintiler sizi etkilemez. Yasal ve teknik sebeplerden dolayı siteniz kesintiye uğradığında mobil uygulamanız hala yayında kalacaktır.

“Mobil Uygulama yaptırmak istiyorum”

Eğer mobil uyumlu bir siteniz var ise mobil uygulama yaptırmanız çok kolay. Android Play Store’da uygulamanız 2 iş günü Apple App Store’da ise 7 iş günü içinde uygulamanız yayınlanmaktadır. Eğer mobil uyumlu bir web siteniz yoksa “all in one” paketimiz ile web sitesi ve mobil uygulamaya tek pakette sahip olabilirsiniz.

Mobil uygulama teklifi almak için tıklayınız.

    yorumunuz bizim için değerli;