Bayimiz Olmak İster Misiniz? 


Web Tasarım Bayiliği alarak ciddi bir ek gelir elde etmek ister misiniz?

Bayimiz olarak;

Ürün ve hizmetlerimizi %50’ye varan iskontolarla satın alabilir,

Bayilere özel teknik destek ve kampanyalardan faydalanabilir, 

Performansınıza bağlı olarak ciddi bir gelir elde edebilir ve

Bayilere özel tasarlanmış online satış sitesi ile kendi web tasarım sitenizin sahibi olabilirsiniz.

Tüm bunlar için yapmanız gereken sayfanın altında bulunan bayilik şartlarını okuyarak sayfada bulunan bayilik formunu doldurmak. 


Kurum & Firma Adı
Adınız Soyadınız

Mesleğiniz
Doğum Tarihiniz

Talep Edilen Şehir
Bayilik Ürün Grubu

e-posta adresiniz
GSM Numaranız

Mesajınız

BAYİLİK ŞARTLARI

  • Bayi olmak isteyen kişi ve kurumların teknoloji, bilişim ve yazılım sektöründe faaliyet gösteriyor olması gerekmektedir.
  • Satışı yapılan ürün ve hizmetlere ait teknik destek bayiler tarafından verilmektedir. Efeler Teknoloji bayilerinin sattığı ürünlerde son kullanıcıya destek vermemekte sadece bayilerine teknik destek vermektedir.
  • Bayi satışını yaptığı ürün ve hizmetlerde Efeler Teknoloji’nin herkese açık olarak yayınladığı tutarların altında satış yapamaz. Üst tutarda herhangi bir limit bulunmamaktadır.
  • Bayilik almak isteyen kişi ya da kurumların en az 500 TL kredi yüklemesi yapması gerekmektedir. (Yüklenen tüm krediler ürün alımında kullanılabilir)
  • Bayilerimiz kendine ait alan adında hazır site satışını gerçekleştirebilir. Talep eden bayilerimiz online hazır site satış yazılımını 399 TL karşılığında satın alabilirler. Bu yazılım içinde bayiler kendi ürün ve hizmetlerini de sunabilirler. İncelemek için tıklayınız.
  • Bayiler ürün ve hizmetleri forum, sözlük gibi mecralarda tanıtımını yapamaz ve satışını gerçekleştiremez. Fiziksel mağaza, sosyal medya ya da bayiye ait web sitelerinde satış yapılacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayilik Alarak Nasıl Bir Kazancım Olacak?

Bayimiz olduğumuzda ürün ve hizmetlerimizi size özel fiyatlardan satın alarak müşterilerinize satabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Neden Bayilik Ücreti Alıyorsunuz?

Bayilik teminatı, gereksiz bayi başvurularını engellemek amacıyla alınmaktadır.

Bayilik Teminatının İadesi Mümkün Mü?

Bayilerimiz yatırdıkları teminat tutarının tamamını 30 güne kadar iade alabilirler. 30 günü geçtikten sonra ya da sipariş verildikten sonra yapılan kısmi iade taleplerinde %50 kesinti yapılarak iade edilmektedir.

Kimler Bayi Olabilir?

Freelance çalışanlar, şahış firmaları, sermaye şirketleri, internet kafeler, reklam ajansları, yazılım firmaları ve sektöre yakın faaliyet gösteren kişiler bayi olabilirler.

Müşteriler Siteleri Kendi Sunucusunda Barındırabilir Mi?

Evet. Sitelerimizin tamamı alan adına lisanslanmaktadır. Bu sebeple isterseniz firmamız tarafından tahsis edilen hosting hesaplarında, isterseniz sizin ya da müşterinizin hosting hesaplarında siteler barındırılabilir.

Hangi Sunucu Firmasıyla Çalışıyorsunuz?

Efeler Teknoloji, Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından yetkilendirilmiş “Ticari Yer Sağlayıcı” olarak faaliyet göstermektedir. Barındırılan tüm hesaplar mülkiyeti firmamıza ait SSD diskli yüksek güvenlikli sunucularda barındırılmaktadır.

Bayilik Panelim Olacak Mı?

Evet. Başvurunuzun onaylanmasının ardından size özel fiyatları görebileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz bayilik panelinize ait bilgiler e-posta adresinize gönderilmektedir.

Satışını Yaptığım Web Sitesinin içeriklerini Kim Ekleyecek?

Web sitelerinin içerikleri müşterilerimiz tarafından eklenir. Bayi’ler isterlerse ücret karşılığında anlaştıkları firmaların içeriklerini ekleyebilir ya da bu hizmetin firmamız tarafından ücreti dahilinde yapılmasını isteyebilir.

Talep Edilen Özel Değişiklikler Nasıl Ücretlendirilir?

Müşterilerin talep ettiği özel değişiklikler ayrıca ücretlendirilmektedir. Bunun için bayilik panelinden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Satış Yapabileceğim Bir Sitem Olacak Mı?

Bayilerimize talepleri halinde online web sitesi satışı yapabilecekleri sistemi 399 TL karşılığında kuruyoruz.

Müşterime Nasıl Demo Gösterebilirim?

Müşterilerinize demoincele.com adresi aracılığıyla tüm sitelerin demolarını gösterebilirsiniz.

Nasıl Yardım Alacağım?

Aklınıza takılan tüm sorulara bayilik panelinde bulunan dökümanlar ile cevap bulabilir ya da ücretsiz teknik destek talebi oluşturabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir?

Bayilik paneliniz üzerinden kredi kartıyla ve havale & eft ile sipariş verebilirsiniz.
Bu yazıda aşağıdaki anahtar kelimelerin cevapları bulunmaktadır. web tasarım bayiliği, bayilik, ücretsiz bayilik veren, web bayiliği, navigasyon bayiliği, web sitesi bayiliği, bayilik almak istiyorum,

DMCA.com Protection Status