Harita ve Navigasyon Kayıt 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Hergün yüzbinlerce kişi; Kombi Servisi, Tesisatçı, Mimarlık Ofisi, Çiçekçi, Tasarımcı, Petshop, Pizzacı, Kebabçı, Matbaa, Elektronikçi, İçme Suyu, Kuru Temizlemeci… gibi ihtiyaçlarına göre internet üzerinden aramalarda bulunuyor.

Lokasyon bazlı haritalara kayıt olarak mahalleniz de, semtiniz de, ilçenizde veya il’iniz de sizi arayan potansiyel müşterilerinizin karşısına ilk olarak siz çıkın!

Navigasyon Cihazlarına Kayıt

Firmanızın navigasyon kaydı ile müşterileriniz sizi elleri ile koymuş gibi bulurlar. Garmin, Next, Navitech, Piranha, Goldmaster, AselsanNet, Atlanta, Remco, Flyaudio, Necvox, Xetec, Harward, Kamosonic, Cyclon, Royaltek, Telefunken, GpsTurk, Mobesenavi navigasyon cihazlarına kayıt olun.

Google Haritalara Kayıt

Google maps kayıt, yani Google harita kaydı ile Google haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Gerek bilgisayar ile gerekse mobil cihazlardan, Dünya'nın en büyük arama motoru, Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.

Yandex Navigasyona Kayıt

Cep telefonlarında ki Yandex navigasyon uygulamasına işyeri ekleme ile tüm iPhone (IOS) ve Android tabanlı cep telefonları ile Yandex Navigasyon uygulamasının bulunduğu akıllı cep telefonlarına kayıt olursunuz.

Apple, iPhone, iPad Haritalara Kayıt

Akıllı telefon kullanım oranlarına göre en çok kullanılan akıllı telefon olan iPhone ve diğer iOS lu cihazlarda bulunan Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz.

Yandex Haritalara Kayıt

Yandex haritalara işyeri ekleme ile Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde listelenir, Yandex üzerinden gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlar ile yapılan arama sonuçlarında çıkar, ön planda yer alırsınız.

Cep Telefonu Haritalarına Kayıt

iPhone, Samsung, LG, Sony Xperia, HTC gibi birçok IOS, Android ve Microsoft işletim sistemine sahip akıllı cep telefonu haritalarına kayıt olun müşterileriniz tarafından anında bulunun.

Haritalara Kayıt Olmanın Avantajları

Google haritalara firma ekleme işleminizin ardından, insanların her ihtiyaçlarında başvurduğu, Dünya’nın en büyük arama altyapısına sahip, Google aramalarda üst sıralarda çıkarsınız. Google maps firma ekleme işleminizin ardından, lokasyon bazlı aramalar dahilinde haritalı olarak gösterilerek avantajlı hale gelirsiniz.

Google maps lokasyon ekleme ile Google servislerin de, Apple haritalara konum ekleme ile iPhone, iPad, iWatch gibi tüm iOS ve Mac OS X işletim sistemine sahip cihazlarda bulunan Apple haritalar da, Yandex haritalara firma ekleme ile Yandex arama ve harita servisleri ile birlikte Yandex navigasyon da, akıllı cep telefonu haritalarına kayıt ile tüm akıllı cep telefonu platformlarında ve Dünya’nın en büyük internet mecraların da işletmenizin güncel iletişim bilgileri ile müşterileriniz işletmenize kolaylıkla ulaşır. Tüm cihazlar üzerinden internetin güvenilir ve en çok kullanılan ağları üzerinden müşterilerinizi doğru yönlendirirsiniz.

16 adet navigasyon cihazına kayıt ile birlikte neredeyse markası her ne olursa olsun, müşterileriniz işletmenin güncel iletişim bilgilerini bilmekle birlikte, işletmenizin kapısına kadar kolayca ulaşabilirler.

1 Yıl Haritalara Kayıt

 • *Dijital haritalar ve Tomtom navigasyon cihazlarına kayıt hizmetini içerir.
 • Google Servislerine Kayıt Google Haritalar, Google Rehber, Google Arama Motoru
 • Yandex Servislerine Kayıt Yandex Haritalar, Yandex Arama Motoru, Yandex Navigasyon
 • Apple Haritalara Kayıt iPhone, iPad, iWatch gibi iOS işletim sistemlerinde yer alan Apple haritalara kayıt
 • Tomtom Navigasyon Cihazlarına Kayıt En çok kullanılan navigasyon cihazı olan Tomtom navigasyon cihazına kayıt
 • Yelp Haritalara Kayıt Dünyaca ünlü konum servislerinden Yelp haritalara kayıt
 • Cep Telefonu Haritalarına Kayıt iPhone, Samsung, LG, Sony Xperia, HTC gibi birçok IOS, Android ve Microsoft işletim sistemine sahip akıllı cep telefonun da bulunan uygulamalar.

249 ₺/1 YIL

5 Yıl Haritalara Kayıt

 • *Dijital haritalar ve Tomtom navigasyon cihazlarına kayıt hizmetini içerir.
 • Google Servislerine Kayıt Google Haritalar, Google Rehber, Google Arama Motoru
 • Yandex Servislerine Kayıt Yandex Haritalar, Yandex Arama Motoru, Yandex Navigasyon
 • Apple Haritalara Kayıt iPhone, iPad, iWatch gibi iOS işletim sistemlerinde yer alan Apple haritalara kayıt
 • Tomtom Navigasyon Cihazlarına Kayıt En çok kullanılan navigasyon cihazı olan Tomtom navigasyon cihazına kayıt
 • Yelp Haritalara Kayıt Dünyaca ünlü konum servislerinden Yelp haritalara kayıt
 • Cep Telefonu Haritalarına Kayıt iPhone, Samsung, LG, Sony Xperia, HTC gibi birçok IOS, Android ve Microsoft işletim sistemine sahip akıllı cep telefonun da bulunan uygulamalar.

549 ₺/5 YIL

Kayıt işleminden sonra ne kadar sürede haritalar da yer alırım?

Kayıt işleminizi tamamlamanızın ardından yaklaşık 1 hafta sonra, bilgileriniz tarfımızdan tüm servislere iletilir. Google Maps ve Google Rehber’e ait güncelleme süreleri Google’ın kendi insiyatifinde olmasından, yaklaşık olarak 1 ay gibi bir zaman alabilmektedir. Bing, Yandex, Cep Telefonu haritaları ilgili servislerin kendi kalite kuralları gereği maksimum ortalama 90 gün, Navigasyon kayıtları periyodik olarak yılda 3 kez güncellenmektedir. Dolayısıyla kaydınızı takip eden ilk periyotta bilgileriniz navigasyon servislerinde güncellenir.

Belirtilen hizmetler için toplam ödemem gereken ücret nedir? Ekstra bir ücretlendirme olacakmıdır?

Hizmetlerin tamamı için paket içerikleri ve fiyatlandırmaları “Fiyatlar” sayfamızda sizin için 1 yıl, 3 yıl ve 5 yıllık seçenekleri ile sunulmuştur. Fiyatlar belirtilen hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Sizden taahhüt edilen hizmetler doğrultusunda başka bir ücret kesinlikle talep edilmez.

Şayet kayıt olduğum zaman zarfında bilgilerim ile ilgili değişiklik olursa nasıl güncelleyeceğim?

Değişen bilgilerinizi e-posta aracılığı ile bize iletmeniz durumunda gerekli düzenlemeler 24 saat içerisinde ilgili servislere bildirilecektir.

Google ile arama yapıldığında sağ tarafta haritalı profilim çıkacakmı?

Bunun gerçekleşmesi için öncelikle bir web siteniz olması ve bunun Google+ hesabınız ile ilişkilendirilmiş olması gerekmektedir. Bu işlem sonrasında Google uygun görmesi durumunda bu işlemi gerçekleştirerek sağ tarafta harita ve firma bilgilerinizin gösterimini sağlar.

Aramalar haricinde de Google Haritalar üzerinde yerim işaretlenecekmi?

Arama harici Google Haritalar üzerindeki yer etiketiniz birçok faktöre Google tarafından belirlenmektedir. Dolayısı ile bunu garantilemenin bir yolu yoktur. Google bu konuda internet üzerinde yer alan farklı mecralardaki bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ederek bunu kendisi gerçekleştirir.

Harita üzerinde firmam/mekanım ile ilgili hatalı bilgiler mevcut bunları siliyormusunuz?

Google firmanız ile ilgili değerlendirme yaparken birçok veriyi analiz eder ve daha önceki girilmiş bilgileri tek bir giriş içinde kullanır. Şayet daha önce girilmiş hatalı bilgiler veya daha sonradan değişmiş olan bilgileriniz varsa bunları bireysel olarak ilgili yerlerden düzelttiriniz.

Şubelerimide hizmet kapsamında tek ücrete dahil edebilecekmiyim?

Haritalara Kayıt Servisi ile yapılan kayıt işlemleri temel olarak lokasyon bazlıdır. Şubelerinizin konumlarının, merkezinizden farklı olduğunu düşünürsek herbiri farklı lokasyonlarda yer alacaktır, dolayısıyla ayrı ayrı ücretlendirileceklerdir.

Seçtiğim anahtar kelimelerde haritada ilk sırada çıkabilecekmiyim?

Google Haritalar daki sıralamalar tamamen Google’ın insiyatifinde olup, sıralamaları kendi algoritması doğrultusunda düzenler. Sürekli güncellenen yapı içerisinde pozisyonunuzu öncelikle Google, sonrasında Haritalara Kayıt Servisi kesinlikle garanti etmez.

Google Haritalar da sıralama kriteri nedir?

Google Haritalar arama sonuçlarını alaka düzeyi, uzaklık gibi önem sırası ile gösterir. Google Haritalar da arama yapan bir kişiye lokasyon olarak, sektörünüzdeki bir diğer firmadan daha yakınsanız öncelikli olarak gösterilirsiniz. Ama bunun kesin koşullarla bir garantisi yoktur.

Sorular

Bu bölümde bize en çok sorulan soruların cevaplarını sizlere sunduk. Cevabını merak ettiğiniz diğer sorularınız için bize iletişim sayfasından ulaşabilir,

Kampanyalar

Şirketimiz sürekli yeni kampanya ve promosyon duyuruları yapmaktadır. Lütfen sol tarafta bulunan kampanyaları incelemeyi unutmayınız. Kampanyaların geçerlilik sürelerini kontrol etmeyi unutmayınız.

Sözleşmeler

Müşterilerimiz ile yaptığımız sözleşme örneklerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm navigasyon haritalarına kayıt

Türkiye pazarında yaklaşık %70 lik pazar payına sahip Tomtom cihazlarına navigasyon kaydı başta olmak üzere, Garmin, Next, Navitech, Goldmaster, Aselsan, Flyaudio, Necvox, Xetec, Kamosonic, Telefunken, GpsTurk, Daiichi, Navix, Avgo, iGO gibi firmaların navigasyon cihazlarına kayıt olur ve görünürsünüz. Müşterilerinizin sizi bulma ve ulaşmaları için navigasyon kaydı size ayrıcalık kazandıracaktır.

 

Google Haritalarda Görünmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Google haritalara işletme ekleme işleminizin ardından, arama sonuçlarından yükselir ve sektörünüzde bulunan rakiplerinize göre avantajlı hale gelirsiniz. Google haritalarda yer işaretleme sizi farkedilir kılar ve potansiyel müşterilerinizi gerçek birer müşteriye dönüştürmenize olanak tanır.
Bu yazıda aşağıdaki anahtar kelimelerin cevapları bulunmaktadır. sosyal medya, sosyal medya yönetimi, sosyal medya yönetimi ajanası, aydın sosyal medya ajansı, aydında sosyal medya, facebook yönetimi, twitter yönetimi, instagram yönetimi, google yönetimi,

DMCA.com Protection Status


SİZ DE BUGÜN İŞİNİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

Sizin için 24 saat boyunca çalışan bir mağaza sahibi olun.