fbpx

İnsan Kaynakları

Sıradışı bir şirkette sıradışı bir çalışma stiline hazır mısınız?

Efeler Teknoloji olarak en fazla sahip olduğumuz personel kadar iyi olabileceğimizi biliyoruz. Bu sebeple alışılmış ve kalıplaşmış iş yapma şekillerini bir kenara bırakarak özgür çalışma ortamları sağlıyoruz. 

Personelimizin en mutlu ve huzurlu olduğu yerde (evinde) çalışmasını destekliyor ve tüm ekosistemimizi buna göre oluşturuyoruz. 

Aşağıda alımların devam ettiği tüm açık pozisyonları inceleyebilir ve pozisyonlara başvurularınızı gönderebilirsiniz. Başvurulara dönüşler dönemsel olarak yapılmaktadır.

Pozisyonlar

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function lazy_load() on null in /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:713 Stack trace: #0 [internal function]: WpFastestCacheCreateCache->callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php(3813): ob_end_flush() #2 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/load.php(684): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 713