Kurumsal Web Tasarım


Kurumsal Web Sayfası Nedir?

UYUMLU TASARIM

“Her açıdan” uyumlu bir tasarım yapıyoruz. Şirketinizin ya da markanızın kurumsal kimliğine yakışan, abartıdan uzak ve tüm güncel tarayıcılarda ve mobil cihazlarda uyumlu siteler tasarlıyoruz.

Responsive web tasarım ile tanışın; web siteniz, cihaza göre şekillenip kolay gezilebilen bir hale gelsin. Ziyaretçilerinize kolaylık sunun.

KONTROL SİZDE

Uzman teknik ekibimize ne istediğinizi söylemeniz yeterli. Dakikalar içinde siteniz talebinize göre güncellenecektir. Bunu e-posta, arama ya da whatsapp üzerinden bile yapabilirsiniz.

Kendiniz yapın; web sayfanız mükemmel bir yönetim paneli ile birlikte gelir. Sitedeki tüm içeriği kendiniz güncelleyebilir ya da yeni içerik ekleyebilirsiniz.

SIRALAMAYI DERT ETMEYİN

Sadece kodlama değil %100 seo uyumlu içerik ile de rakiplerinizin önüne çaba harcamadan geçebilirsiniz. Metin yazarlarımız ve SEO uzmanlarımız sayesinde sizi sektörünüzde 1 numaraya yerleştirelim.

Para Harcamayın; SEO uyumlu bir kurumsal web sayfası sizin reklam giderlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

SOSYAL BİR MARKA!

Potansiyel müşterilerinize sosyal ağlarda sitenizle “merhaba” deyin. Sitenizin sosyal ağ entegrasyonları sayesinde yeni müşterilere zahmetsizce ulaşabilir e onlarla etkileşime girebilirsiniz.

Sosyal Ağ; uzmanlarımız sayesinde markanızı kurumsal kimliğinize uygun olarak sosyal ağlarda yapılandırabilirsiniz.

Teklif Alın

Adınız Soyadınız

E-Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Sektörünüz

Bize nelere ihtiyacınız olduğundan bahsedinSİZ DE BUGÜN İŞİNİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

Sizin için 24 saat boyunca çalışan bir mağaza sahibi olun.