Hazır Kurumsal Web Sitesi

Hazır Fotoğrafçılık ve Kişisel Siteler

871 Müşterimiz Yanılıyor Olamaz!

Siz görselinizi seçin siteniz 60 dakika içinde yayında. Mobil uyumlu, çok dil destekli siteler ile sektörde farkınızı ortaya koyun!

Ödüllü satış öncesi ve sonrası desteğimiz ile her zaman yanınızdayız.

Sektörünüze en uygun siteleri görüntülemek için lütfen menüden seçim yapınız.

Sorunuz mu var?

Canlı destek butonuna tıklayabilir ya da formu doldurarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

Genel Özellikler

 • Mobil Uyumlu
 • SEO Uyumlu
 • Responsive
 • Çoklu Dil
 • PHP+MySQL

Gereksinimler

 • Alan Adı
 • Linux Hosting

Hosting Özellikleri

 • Linux
 • Cpanel, Plesk
 • Min. 500MB Alan
 • PHP 5,6
 • ionCube v5.0

Son Yayınlanan Siteler

Tümünü Gör

Firmamız tarafından hazırlanmış ekonomik, kaliteli ve mobil uyumlu hazır web sitesi tasarımlarını inceleyebilir ve saın alabilirsiniz.İnternet çağı olan günümüzde web sitesi olmayan kurumlar artık faaliyetlerini yürütmekte yetersiz kalıyor. Bu nedenle web sitesi kurmak işletmeler için zaruri bir hal aldı. Ancak sanal dünyadan işletmenize açılan bir kapı olacak bu siteyi kurmakta, oldukça uzmanlık istiyor. Ya da web site yapımında uzman olan kişilerin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

Hazır firma sitesi ile artık bu durum sorun olmaktan çıktı. İşletmelerinize ait web sitesi kurmak sanıldığı kadar zor ve karmaşık bir konu olmaktan çıkıyor. Şık görüntüsü ve fonksiyonel kullanımıyla internet dünyasında bir şubenizin bulunmasını sağlayacak siteyi, hazır siteler sayesinde çok rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Kurumsal web site ihyacı için çok farklı yazılım ve tasarım seçenekleri ile internette karşılaşmak mümkün ancak yapılan araştırmalar, işletmelerin en çok memnun kaldığı web site yazılımı ve tasarımı konusunda hazır sitelerin açık ara önde olduğunu gösteriyor. Kurumsal firma sitesi, işletmenizin faaliyetlerini ortaya koymak ve hemen tamamı internet kullanıcısı olan hedef kitlenize ulaşmak için büyük avantaj sağlıyor.

Kurumsal web sayfalarının sağladığı katkılar, kurumların prestijini artırmakta da önemli bir parametre olarak görülüyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, web sitesi bulunmayan kurumsal firmalara internet kullanıcılarının çok fazla itibar etmediği görülüyor. Bu nedenle web sitenin sadece işletmelerin faaliyetlerini artırmada önemli bir katkısı olduğunu söylemek yeterli olmaz. Çünkü web sayfası bulunmayan işletmelerin mevcut potansiyelleri de dolaylı olarak törpüleniyor ve itibar kayıplarına neden oluyor.

Peki kurumsal firmanız için kurulacak web siteniz yapacağınız adımlar nedir diye merak ediyorsanız, en pratik yolu öncelikle web sitenizi açmaktır. Daha sonra ise en pratik şekilde web sitenizi faaliyete geçirmek için kurumsal web sitesi paketini satın alarak sitenize kurdurmaktır.

Hazır kurumsal web sitesinin avantajlarından yararlanmak ise bundan sonra başlamış oluyor. Öyle ki kolay kullanım imkânı, fonksiyonel ve şık tasarımı ile web sitenize sahip oluyorsunuz. Bir diğer önemli ve hatta gözle görülmeyen en önemli kısmı ise, Google gibi arama motorlarının seveceği tarzda kodlama (seo) ile uzman eli değmiş bu hazır siteler ile çok daha rahat şekilde hedef kitlenizle internet üzerinden bağlantı kurma imkânı yakalayabilirsiniz.