fbpx

mobil uygulama

İnternet trafiğinin %62’si mobil cihaz ve uygulamalarla gerçekleşiyor. Her 3 tüketiden biri ürün ve hizmet alacağı markanın uygulama marketlerinde (app store & play store) olup olmadığı kontrol ediyor ve uygulama marketinde olan markaları tercih ediyor.

Peki siz mobil platformlarda var mısınız?

neler yapıyoruz?
  • android uygulama
    • size özel uygulamayı tasarlıyor ve Android Play Store'da 1 iş günü içinde yayınlıyoruz.
  • ios uygulama
    • şartları her ne kadar android'e göre daha zor da olsa istediğiniz uygulamalar eğer apple kriterlerini karşılıyorsa App Store'da uygulamanızı 10 iş günü içinde yayınlıyoruz.
  • mobil web uygulama
    • web siteniz yok mu? hiç sorun değil mobil uygulamalarınızın web sürümünü de uygulamalarınızla birlikte yayına alıyoruz.

markanız mobil uygulama sahibi olmayı hakediyor

hemen uygulama marketlerindeki yerinizi almak için;

e-ticaret hakkında yazılarımız


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function lazy_load() on null in /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:713 Stack trace: #0 [internal function]: WpFastestCacheCreateCache->callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php(3813): ob_end_flush() #2 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/load.php(684): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 713