fbpx

sms & e-posta pazarlama

klasik ama etkili

her ne kadar günümüzde mobil uygulamalarla birlikte anlık bildirimler girmiş olsa da hala daha e-posta ve sms pazarlama popülerliğini ve etkinliğini koruyor. markanızın ürün, hizmet duyuru ve kampanyalarını iletmek için kullanılan bu pazarlama stratejisi etkili bir planlama ve doğru kullanımla hala altın değerinde.

neler yapıyoruz?
  • sms pazarlama
    • markanız başlığı ile müşterilerinize sms göndermek ister misiniz? en etkili sms pazarlama stratejilerimiz ile müşterilerinizi habersiz bırakmıyoruz.
  • e-posta pazarlama
    • kurumsal iletişimin bel kemiği e-posta ile markanızı yüzbinlerce kişiye duyurabilirsiniz.
  • izinli data
    • sizden güncel bilgi almak isteyen müşterilerinize ait e-posta listelerinizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

müşterilerinize güncel gelişmeleri nasıl duyuruyorsunuz?

en etkili ve ekonomik yolu için;

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function lazy_load() on null in /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:713 Stack trace: #0 [internal function]: WpFastestCacheCreateCache->callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php(3813): ob_end_flush() #2 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/load.php(684): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 713