Sosyal Ağ Reklamları


Sosyal Medya Reklamcılığı Nedir?

DOĞRU HEDEF KİTLEYİ SEÇİYORUZ

Her an değişen ve kendini geliştiren dijital dünyanın hızına ayak uydurarak sektöre özel gelişmeleri takip ederek , markanızla internet reklamcılığını entegre hale getirmek en önemli kuralımız. Google Adwords, Google görüntülü reklam ağı, Facebook, Instagram ve Youtube başta olmak üzere nokta atışı analizlerle markanızın internet reklamcılığını üstleniyoruz. Markanıza ve ürününüze en uygun reklam modelini seçiyor, doğru zamanda doğru bütçeyle doğru mecrada reklam modelini uyguluyor, geri dönüşümünü en verimli biçimde alıyoruz.

SOSYAL AĞ REKLAMCILIĞI NEDİR?

Sosyal medyada verilen reklamlar, sosyal medya kullanan insanların hizmetine sunulmaktadır. Sosyal medya reklamcılığı internet reklamcılığı işlemlerinden biridir. İnternet reklamcılığı işlemleri içerisinde ise en çok reklamın yapılabildiği alan sosyal medya reklamcılığı olarak bilinmektedir.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Sosyal medya reklamcılığı, internet reklamcılığı hizmetleri içerisinde bulunan hizmetlerdendir. Bu yüzden internet üzerinde sadece sosyal ağların esas alınması ile birlikte yapılan sosyal medya reklamcılığı beraberinde birçok avantajı da getirmektedir. İşte sosyal medya reklamcılığının avantajları şunlardır:

  • Sosyal medya üzerinden verilen reklamlar çok büyük kitlelere ulaşmayı sağladığı için ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımı daha kolay yapılabilmektedir.
  • Tanıtımı yapılan ürün veya hizmet daha fazla alıcı bulabilmektedir.
  • Sosyal medya reklamcılığı diğer reklamcılık hizmetlerinden daha fazla ve daha hızlı yayılma imkânı bulmaktadır.
  • İnsanlar reklamları görmekle kalmayıp bu reklamlardan daha çabuk etkilenebilmektedir.
  • Reklamların yayınlanma sayısı sosyal medya reklamcılığında daha fazla olduğu için bir reklam gün içerisinde milyonlarca insana sunulabilmektedir.

NASIL YAPILIR?

Sosyal Medya Reklamcılığı 2017 yılı itibariyle çok yaygın ve çoğu zaman da bilinçsiz kişilerle yapılmaktadır. Belirlenen reklam bütçesi gerekli analiz yapılmadan harcanmakta ve beklenen geri dönüş sağlanamamaktadır. Bu sebeple rekabet, hedef kitle ve isabet oranlarının analizi ve SEO çalışması ile birlikte yürütülen sosyal medya reklamları uzman kadromuz sayesinde başarıya ulaşmaktadır.

Siz de bugün bize “merhaba” deyin ve markanızın sosyal medya da reklamlarını emin ellere teslim edin. Bize ulaşmak için tıklayınız.

Bu yazıda aşağıdaki anahtar kelimelerin cevapları bulunmaktadır. sosyal ağ, sosyal ağ reklamları, sosyal ağ reklamcılığı, sosyal ağ reklamcılığı nedir, sosyal ağa kendim reklam vereceğim, facebooka reklam vermek ne kadar, instagram reklamları ne kadar, facebook reklamları işe yarıyor mu, aydında sosyal ağ reklam ajansı, aydın web, aydında sosyal ağ reklamcılığı, sosyal ağ reklamları kaç para, aydında sosyal ağ yönetimi,

DMCA.com Protection StatusSİZ DE BUGÜN İŞİNİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

Sizin için 24 saat boyunca çalışan bir mağaza sahibi olun.