Sosyal Medya Yönetimi


Konusunda Uzman ve Yetkili Sosyal Medya Ajansı Efeler Teknoloji

Kuvvetli bir iletişim ve etkileşim aracı olan sosyal medya, firmaların müşterileri ile etkin bir şekilde irtibata geçebildiği bir mecradır. Ancak müşteriler ile iletişim kurulurken bazı hassas noktalara da dikkat etmek ve strateji geliştirmeniz gerekmektedir.

Efeler Teknoloji ekibi, sektörünüze ve müşteri portföyünüze uygun bir şekilde sosyal medya stratejisi geliştirmekte ve profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Sosyal medya ajansı hizmetleri ile dijital pazarlamanın önemli alanlarından biri olan sosyal medya pazarlamasını size doğru ve verimli bir şekilde sunarız.  Sosyal medya pazarlaması kapsamında, sosyal medya reklamları ile markanızı ve ürünlerinizi farklı kullanıcılara ulaşması için hedefleme yaparız. Markanın kendi içinde sosyal medya yönetimi yapması durumunda; firma içi ekiplerin bilgilendirilmesi, satış ve satış sonrası için müşteri memnuniyeti sağlanabilmesi için sosyal medya danışmanlığı yaparız.

Online İtibar Yönetimi

Profesyonellere özel hazırladığımız online itibar yönetimi stratejileri ile, markanız ve onun görünen yüzü olan sizin için, sosyal medya iletişiminde yeni bir kapı aralıyoruz.

Tecrübeli ve genç ekibimizle kişiye ve sektöre özel dinamik / başarılı çalışmalara imza atıyoruz.

Sosyal Medya İletişim Yönetimi

Sosyal medyada sadece var olmak yetmez, markanızın ve sizin sosyal medya iletişim gücünü, strateji ve etkinlik odaklı çalışmalarla aktif tutarak, temsil kabiliyetini yükseltiyor, takip ve değerlendirmeler sayesinde tüm bu çalışmaları raporlayarak verimli bir iletişime çeviriyoruz.

Takip ve Kriz Yönetimi

Sosyal medyada alınacak aksiyonların ve stratejilerin oluşturulmasındaki en uygun yöntem dinlemek ve ölçmektir. Sosyal medyada sizinle ve rakiplerinizle ilgili algıyı takip ediyor, anlık raporlamalar sayesinde hızlı ve etkili aksiyon almanızı sağlıyoruz.

Dijital Strateji Geliştirme

Markanızın hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; markanıza benzer sektörlerin ve firmaların analizini yaparız.
Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek markanızın hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısaca markanızın sosyal medya kimliğini oluştururuz.

İçerik Planlama

Markanız için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planları hazırlarız.
İçerik planları daima bir ay önceden hazırlanarak yeni ayın ilk gününe tüm içeriklerimiz firmanız tarafından da görülmüş ve onaylanmış olarak hazırdır.
Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar vb.) markanızla ilişkili özel içerikler oluşturulur. Real-time adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması sağlanır.

Reklam Yönetimi

Çalıştığımız markalar sosyal medya reklamları sayesinde %80’e varan oranlarda yeni müşterilerini buluyor ve satışlarını arttırıyor.
Markanızın ve/ veya ürünlerinizin sosyal medyada daha geniş kitlelere ulaşması, potansiyel müşterilere doğrudan erişmek için Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve Youtube’da çeşitli reklam kampanyaları düzenleriz.
Uzman ekibimizce tasarlanan reklamlarla, reklam maliyetleriniz minimum düzeye çekilerek var olan bütçe ile çok daha geniş ve etkili kitlelere ulaşmanızı sağlarız.

Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapıyorsunuz?

Markanızı ve markanıza bağlı tüm hesapları inceliyor, tüm eksikleri tespit ediyor, haftalık, aylık ve yıllık medya & pr planlarını yapıyor ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlarınızı hazırlıyoruz. Bunlar sadece sosyal medya yönetiminde yaptığımız şeylerin başlangıcı.

Fatura Kesiyor Musunuz?

Tabiki! Şirketimiz e-Fatura ve e-Arşiv Fatura mükellefidir. Verdiğimiz tüm hizmetlerin faturası ödeme yaptığınız günün sonunda e-posta adresinize iletilmektedir.

Ne Tür Hesapları Yönetiyorsunuz?

Bize başvuran herkesin sosyal medya yönetimini maalesef kabul etmiyoruz. Kabul kriterlerimizi bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ücretler Nelerdir?

Sosyal Medya Yönetimi ücretlerimiz hakkında bize ulaşın sayfasından ulaşabilirsiniz. Teklifiniz 6 saat içinde iletilecektir.

Hangi Ödeme Yöntemlerini Kabul Ediyorsunuz?

Bizlere aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

 • Havale & EFT
 • Swift
 • Kredi Kartı
 • Çek
 • Bitcoin

Sorular

Bu bölümde bize en çok sorulan soruların cevaplarını sizlere sunduk. Cevabını merak ettiğiniz diğer sorularınız için bize iletişim sayfasından ulaşabilir,

Marka & İnceleme

Markanız ve hesapları incelenerek konumlandırma yapılmaktadır.

Planlama ve Sözleşme

Sosyal medya hesaplarınızın yıllık planlaması yapılır ve bu planlar tarafınıza iletilerek sözleşme aşamasına geçilir.

Rekabet Analizi

Planlanan gönderi ve stratejiler işleme alınır. Kampanyalarınız rakiplerinizin var olan konumlarına göre yayınlanmaya başlar.

Raporlama

Hesaplarınızla ilgili tüm gelişmeler haftalık ayrıntılı olarak e-posta adresinize iletilir.

Adınız Soyadınız

E-Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Sektörünüz

Bize nelere ihtiyacınız olduğundan bahsedin

Teklif Formu

Yandaki formu eksiksiz doldurarak bizden kısa sürede teklif alabilirsiniz. Formda vereceğiniz her bilgi işinizi doğru anlamamız ve size en doğru çözümü sunmamız açısından çok önemlidir.

Kampanyalar

Şirketimiz sürekli yeni kampanya ve promosyon duyuruları yapmaktadır. Lütfen sol tarafta bulunan kampanyaları incelemeyi unutmayınız. Kampanyaların geçerlilik sürelerini kontrol etmeyi unutmayınız.

 • Site yaptırırken lütfen önce firmanın referanslarını inceleyin ve mümkünse referanslarından bir kaçına ulaşıp destek alıp alamadıklarını sorun.
 • Referans sitelerin açılış hızlarını pagespeed gibi araçları kullanarak ölçün.
 • Muhatabınızın bir firma olduğundan ve fatura düzenlediğinden emin olun. 
 • Ucuz fiyat veren firmayı 2 kez daha düşünün. 
 • İşinizi geliştirebilecek fikirler üreten firmaları tercih edin.
 • Resmi olarak barındırma yetkisi olup olmadığını BTK’nın sitesinden mutlaka kontrol edin.
 • Sözleşme ve yazılı onay almadan hiç bir şekilde ödeme yapmayın.

Unutmayınız !

Bu bölümde belirtilen hususlar sektörümüz içinde genel olarak yaşanan problemlerden derlenmiştir. Lütfen bu uyarıları dikkate alarak işlem yapınız.
Bu yazıda aşağıdaki anahtar kelimelerin cevapları bulunmaktadır. sosyal medya, sosyal medya yönetimi, sosyal medya yönetimi ajanası, aydın sosyal medya ajansı, aydında sosyal medya, facebook yönetimi, twitter yönetimi, instagram yönetimi, google yönetimi,

DMCA.com Protection Status


SİZ DE BUGÜN İŞİNİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

Sizin için 24 saat boyunca çalışan bir mağaza sahibi olun.