fbpx

Web Tasarım Hizmet Standartlarımız

3 Şubat 2019

Bize “merhaba ” diyen her müşterimizde projesinin büyük ya da küçük olmasına bakmaksızın aldığı hizmetin “en iyi” olması için bazı standartlarımız bulunmaktadır. Aydın iline yerleşik Kurumsal Web Tasarım Ajansı Efeler Teknoji’nin web tasarım hizmet standartları aşağıdaki gibidir;

İnandığımız marka, proje ve işi kabul ederiz.

Bizi mutlu eden müşterilerimizin bize ödeyeceği tutar değil onlarla olan ilişkilerin değeridir. Bu sebeple hem kendi işine hem de bizim yaptığımız işe saygı duyan markalarla çalışmayı tercih ederiz. Sadece siteyi tasarlayıp bırakmak bize göre olmadığından yıllarca sürecek bir ilişkinin sağlam başlaması bizim için önemlidir.

Kopyala – Yapıştır Yapmayız.

İyi ve özgün işler çıkarmak için her aşamasında özenli davrandığımız web tasarımda içerik ve görsel seçiminde “google’dan bakın kopyalayın” diyerek hem kendi işine hem de bize saygısı olmayan firmalarla çalışmak istemeyiz. Kopyala & Yapıştır yapmayız. Yapanı da sevmeyiz.

All In One Hizmet Veririz

Bizden hizmet almak isteyen markalara “hepsi bir arada” çözüm sunarız. Markanın imajını internette “doğru” yansıtmanın ve başarılı olmanın inceliklerinin sadece web sayfası tasarlamakla olmayacağını bilir, başarılı olmak için gerekli tüm enstrümanları kullanmaktan çekinmeyiz.

Rakiplerimizi Severiz

Rakiplerimizin yaptığı hiç bir işi küçümsemez ve kötülemeyiz. Yaptığımız işin gerçek değeri onlar var olduğu sürece daha net anlaşıldığından onları severiz.

Gizlilik ve Etik Kurallarımız Vardır

Bizimle sözleşme imzalayan markalara ait ticari sırlar, iş yapış şekilleri ve 3. tarafların bilmemesi gereken tüm bilgilerini kendi gizli bilgilerimiz gibi saklarız. Aynı coğrafi konumda aynı işi yapan 2 farklı marka ile çalışmayız. Sözleşmemiz sona erse dahi edindiğimiz bilgileri hiç bir şekilde kullanmayız.

Yasal ve Güveniliriz

Bir çok rakibimizin aksine web tasarım ve dijital pazarlama faaliyetlerini yasal olarak sürdürerek gereken tüm vergilendirmeyi yaparız. Ulaştırma Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından yetkilendirilmiş Ticari Yer Sağlayıcısı, Teknoloji bakanlığı tarafından belgelendirilmiş “Yerli Yazılım Üreticisi” yiz. Şirketimiz ticaret siciline kayıtlı ve e-fatura mükellefidir. Ayrıca Google ve Facebook tarafından yetkilendirilmiş dijital pazarlama ajansıyız.

İşte bizi “biz” yapan bu standartlardır.

    yorumunuz bizim için değerli;