Web Tasarım


Web Sitesi bir sanattır!

Websitesi bir sanattır! Websitesi sizi ve işinizi gösteren çerçevedir. Her zaman duyduğunuz; “İlk izlenim çok önemlidir” en çok websitesi tasarımında öne çıkar. Web teknolojilerinde websiteniz ziyaterçilerle etkileşime girer. Sizin yerinize işinizi ziyaretçilerinize anlatır. İşte biz bunu üretiyoruz.

Ürettiğimiz tüm websiteleri, size özel benzersiz tasarımlardır. Ayrıca tüm tasarımlarımızın uluslararası standart olan World Wide Web Consortiuma uygun olması önceliğimizdir. Projelerimizin tamamı bilinen cihaz ve tarayıcılara %100 uyum sağlar.

Biz projenizin işlev ve kullanılabilirliği üzerine yoğunlaşıyor ve size websitenizi nasıl kullanmanız gerektiği konusunda eğitimler veriyoruz.Elimizden geldiğince ziyaretçilerin aradığı ya da arayabileceği bilgileri en kolay şekilde bulması için ziyaretçi deneyimini ön plana çıkaran yenilikçi web siteleri tasarlıyoruz.

%100 Mobil Uyumlu

%100 mobil ve tarayıcı uyumlu siteler tasarlıyoruz. Böylelikle Google'da her zaman üst sıralarda yer alıyorsunuz.

Modüler Tasarım

Sitenize istediğiniz an yeni modüller ve alanlar ekleyebilirsiniz. Siteniz yüzlerce modülü destekleyecek altyapıdadır.

%100 SEO Uyumlu

Google'da üst sıralara çıkmak için ayrıca para ödemenize gerek yok. Dahili SEO altyapısı sayesinde siteniz rakipleriniz arasında her zaman önde olur.

Güçlü Barındırma

Sitenizi süper güçlü SSD sunucularda barındırıyoruz. CDN, Firewall ve DDOS koruma hizmetlerini bir çok firmanın aksine ücretsiz sunuyoruz.

Güvenlik

En değerli şeyin bilgi olduğunu biliyoruz. ISO27001 Bilgi Güvenliği Standartlarına uyuyor, sizin ve müşterilerinizin bilgilerini en yüksek standartlarda koruyoruz.

Sizin İçin Çalışıyoruz

Web Tasarım bir kere alınıp bitecek bir hizmet değildir. Bu nedenle sizin işinizi geliştirmek için sürekli çalışıyor ve önerilerde bulunuyoruz.

Kaç Günde Teslim Ediyorsunuz?

Tüm hizmetlerimiz size özel tasarlanmakta ve yayına alınmaktadır. Bu sebeple; talebiniz, iş yoğunluğu ve materyal teminine bağlı olarak süreç değişmektedir. Bir çok web sayfayı 10 iş gününden önce teslim ediyoruz.

Fatura Kesiyor Musunuz?

Evet! Şirketimiz e-Fatura ve e-Arşiv Fatura mükellefidir. Verdiğimiz tüm hizmetlerin faturası ödeme yaptığınız günün sonunda e-posta adresinize iletilmektedir.

Barındırma Hizmetini Hangi Firma Veriyor?

Barındırma hizmeti kendi şirketimiz bünyesinde bulunan sunucularda verilmektedir. Efeler Teknoloji, BTK tarafından yetikendirilmiş Ticari Yer Sağlayıcıdır.

Şifreleri Veriyor Musunuz?

Sitenizin tasarım aşaması öncesi hosting ve alan adı panelinizin şifresi e-posta adresinize gönderilmektedir. Tasarım sonrası siteniz yönetim şifresi de e-posta olarak gönderilmektedir.

Hangi Ödeme Yöntemlerini Kabul Ediyorsunuz?

Bizlere aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

 • Havale & EFT
 • Swift
 • Kredi Kartı
 • Çek

Sorular

Bu bölümde bize en çok sorulan soruların cevaplarını sizlere sunduk. Cevabını merak ettiğiniz diğer sorularınız için bize iletişim sayfasından ulaşabilir,

Teklif & İnceleme

Oluşturduğunuz teklif talebiniz incelenir ve size dönüş yapılarak ayrıntılı bilgi alınır.

Demo Gösterim

Talep ettiklerinizi teyit etmek için demo tasarımlar tarafınıza gönderilir ve yazılı olarak onay alınır.

Tasarım

Sizden istenen bilgi ve dökümanlar tamamlandıktan sonra sitenizin tasarımına geçilir. Bu sürede siz sitenizi aşama aşama takip edebilirsiniz.

Test & Yayın

Sizden yayın için yazılı onay alınır ve tüm güvenlik ve performans testlerinden sonra yeni siteniz yayına girer.

Adınız Soyadınız

E-Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Sektörünüz

Bize nelere ihtiyacınız olduğundan bahsedin

Teklif Formu

Yandaki formu eksiksiz doldurarak bizden kısa sürede teklif alabilirsiniz. Formda vereceğiniz her bilgi işinizi doğru anlamamız ve size en doğru çözümü sunmamız açısından çok önemlidir.

Kampanyalar

Şirketimiz sürekli yeni kampanya ve promosyon duyuruları yapmaktadır. Lütfen sol tarafta bulunan kampanyaları incelemeyi unutmayınız. Kampanyaların geçerlilik sürelerini kontrol etmeyi unutmayınız.

Sözleşmeler

Müşterilerimiz ile yaptığımız sözleşme örneklerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Site yaptırırken lütfen önce firmanın referanslarını inceleyin ve mümkünse referanslarından bir kaçına ulaşıp destek alıp alamadıklarını sorun.
 • Referans sitelerin açılış hızlarını pagespeed gibi araçları kullanarak ölçün.
 • Muhatabınızın bir firma olduğundan ve fatura düzenlediğinden emin olun. 
 • Ucuz fiyat veren firmayı 2 kez daha düşünün. 
 • İşinizi geliştirebilecek fikirler üreten firmaları tercih edin.
 • Resmi olarak barındırma yetkisi olup olmadığını BTK’nın sitesinden mutlaka kontrol edin.
 • Sözleşme ve yazılı onay almadan hiç bir şekilde ödeme yapmayın.

Unutmayınız !

Bu bölümde belirtilen hususlar sektörümüz içinde genel olarak yaşanan problemlerden derlenmiştir. Lütfen bu uyarıları dikkate alarak işlem yapınız.
Bu yazıda aşağıdaki anahtar kelimelerin cevapları bulunmaktadır. web tasarım, web sitesi yaptırma, web sitesi açmak istiyorum, aydında web tasarım, aydında web tasarım firmaları, web sitesi nasıl yapılır, web sitesinde olması gerekenler, nazilli web tasarım, web sayfası kaç para, web sitesi kaç günde yapılır, hazır web sitesi nedir, özel web sitesi, web sayfası özellikleri, efeler web, aydın, didim web tasarım, profesyonel web sayfası, kurumsal web sayfası, web sayfası, web sitesi,

DMCA.com Protection Status


SİZ DE BUGÜN İŞİNİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

Sizin için 24 saat boyunca çalışan bir mağaza sahibi olun.