Web Yazılım


Size Özel Yazılım

Web yazılım sunucular üzerinde çalışan ve kullanıcıların tarayıcılar üzerinden ulaşıp kullandıkları yazılım türüdür. Web yazılımı, web programlama olarak da adlandırılmaktadır.

Web yazılımı ile geliştirilen projelerin büyük bölümüne internet üzerinden erişilebilmektedir. Sadece özel ihtiyaçlar için geliştirilen web yazılım projelerine lokal veritabanları üzerinden ulaşılabilmektedir.

Web yazılım projeleri geliştirilirken, web yazılım dilleri kullanılmaktadır. En fazla kullanılan diller ise C# VB.NET, PHP ve JAVA olarak sıralanabilir.

Web yazılımı kullanılarak, ihtiyaçları karşılayan, sonuç odaklı, işlevsel ve kullanıcı dostu projeler geliştirilebilmektedir.

Web yazılımı genel olarak yönetilebilir web sitelerinde ve lokal veya internet üzerinden erişilebilen web projelerinde kullanılmaktadır.

WEB YAZILIMLAR NEDİR?

Günümüzde şirketler her türlü operasyonunu web yazılımlar üzerinden yürütmekte ve raporlamaktadır. Bunlardan bazıları;

CRM Nedir? (Customer Relationship Management)

CRM, customer relationship management, yani müşteri ilişkileri yönetimi. Son dönemin gelişim peşinde olan çok uluslu dev şirketlerinden KOBİ’lere ve mikro işletmelere kadar her ölçekten şirketin gündeminde yer alan bir olgudur CRM. Diğer bir deyişle CRM, “Doğru mal ya da hizmeti, doğru müşteriye, doğru zamanda ve fiyatla, doğru noktada sunmaktır” şeklinde tanımlanabilir. Bu tanımdaki dikkate değer ifade “doğru” sözcüğüdür. Klasik anlayışta yer alan, en düşük maliyet, en çok müşteri, her iletişim noktası, vb. hususlar yerine “doğru” tabiri kullanılmıştır.

ERP Nedir? (Enterprise Resource Planning)

ERP, “Enterprise Resource Planning” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçeye genel olarak Kurumsal Kaynak Planlama olarak çevrilmektedir. Kurumsal kaynak planlaması anlam olarak, işletmenin tüm kaynaklarının birleştirilip, verimli olarak kullanılması için tasarlanmış bilgi sistemlerine verilen genel addır. Kurumsal Kaynak Planlama yazılımları, bir işletmenin, satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, stok yönetiminden satın almaya tüm süreçlerde gerçekleştirilen işlem ve verilerin bir araya getirilmesine yardımcı olan sistemlerdir. Kurumsal kaynak planlama sistemleri temel olarak değişik verilerin saklanabildiği bütünleşik bir veri tabanı kullanırlar.

HRM Nedir? (Human Resources Management)

İnsan kaynakları performans yönetimi, çalışan personelin iş tanımlarında belirtilen yetki ve sorumluluklarını ne derece yerine getirdiklerinin ve bunlar doğrultusundaki yeterliliklerinin, belli kriterler ve ağırlıklar üzerinden dönemsel olarak değerlendirilmesine yönelik faaliyetlerin tamamıdır. Ayrıca çalışanın özlük dosyası, hakları, kalan izinleri, performansı gibi verilerinde online olarak işlenmesi ve raporlanmasına yardımcı olur.

BPM Nedir? (Business Process Management)

İş süreci, bir kurumda çalışan insanların belirli bir sonuç elde etmek için iş gücü, para, malzeme, teknoloji, iletişim gibi kaynakların kullanılarak, sonuçta fayda, ürün, hizmet, bilgi ve karar gibi değerleri müşteriye sunmak için gerçekleştirilen işlemler topluluğudur. Süreçlere geçilmesi, müşterinin ilk sırayı alması, takım halinde çalışma, kişisel sorumluluğu kabul etme ve değişimi kabul etme becerisini gerektirir. Bu nedenle söz konusu prensiplere değer veren bir organizasyon kültürünün yönetim tarafından oluşturulması gerekmektedir.

SEKTÖRLERE ÖZEL WEB YAZILIMLAR

Bazı meslek ve sektörlere özel web yazılımlarıda geliştirdiğimiz uygulamalar arasındadır. Bunlardan bazıları;

MÜVEKKİL YÖNETİM SİSTEMİ (Avukatlara ve Hukuk Bürolarına Özel)

APARTMAN YÖNETİM SİSTEMİ (Site Yönetimi Firmalarına Özel)

TEKNİK SERVİS YÖNETİM SİSTEMİ (Teknik Servis ve Garanti Hizmeti Verenlere Özel)

SİPARİŞ YÖNETİM SİSTEMİ (Online Satış ve Anlık Satış Yapanlara özel)

BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B ve B2C alyapıları)

KARGO TAKİP SİSTEMİ (Kurye ve Kargo Sektörüne Özel)

YAZILIM TAKİP SİSTEMİ (Lisans ve Arıza Takibine Özel)

MEDYA TAKİP SİSTEMİ (Medya, Halkla ilişkiler ve Basın Sektörüne Özel)

İHTİYACINIZ BUNLARDAN BİRİ DEĞİL Mİ?

Hiç sorun değil! Efeler Teknoloji olarak markanız ve şirketinizin iş sürecini yerinde analiz ediyor ve size en uygun web yazılımlarını geliştiriyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Bu yazıda aşağıdaki anahtar kelimelerin cevapları bulunmaktadır. web yazılım, web yazılım nedir, crm nedir, crm ücretleri, crm satın al, erp nedir, erp ücretleri erp satın al, hrm nedir, hrm ücretleri, hrm satın al, avukatlık sistemi, müvekkil takip programı, dava takip yazılımı, e-ticaret yazılımları, b2b yazılımları, özel yazılım yaptırma, aydında crm, aydında erp, aydında yazılım firmaları, aydında web yazılım, nazilli web yazılım, kuşadası web yazılım,

DMCA.com Protection StatusSİZ DE BUGÜN İŞİNİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

Sizin için 24 saat boyunca çalışan bir mağaza sahibi olun.