fbpx

yazılım

web tasarım
yazılım önemli! projenizin büyüklüğü ne olursa olsun mobil uygulamadan web tabanlı projelere kadar her alanda yazılım kodlayabiliriz.
neler yapıyoruz?
  • yazılım
    • markanızın ihtiyacı olan her türlü yazılımı kodluyoruz. uzman yazılım mühendislerimiz sayesinde sınırımız sizin hayal gücünüz.
  • mobil uygulama
    • 2018 yılının ilk çeyreğinde mobil uygulama kullanımı masaüstü kullanımına erişti. mobilde yer alarak markanızın büyümesini sürdürebilirsiniz.
  • entegrasyon
    • bir yazılımdan daha güzeli bir biri ile iletişim kurabilen yazılımlardır. işletmenize özel entegrasyon çözümlerimiz ile size zaman kazandırıyor ve operasyonel yükünüzü hafifletiyoruz.

her zaman


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function lazy_load() on null in /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:713 Stack trace: #0 [internal function]: WpFastestCacheCreateCache->callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php(3813): ob_end_flush() #2 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-includes/load.php(684): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /var/www/vhosts/efelerteknoloji.com.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 713