Biz Kimiz?


Bizim Hikayemiz

Efeler Teknoloji; web, yazılım, e-ticaret, dijital reklam, sosyal medya uzmanlığı, teknoloji ithalatı ve eğitim & danışmanlık alanında faaliyet gösteren butik teknoloji ajansıdır. Aynı zamanda BTK tarafından yetkilendirilmiş Ticari Yer Sağlayıcıdır. ISO27001 Bilgi Güvenliği standartlarında hizmet veren ajansımız e-fatura ve e-arşiv fatura mükellefidir. Yeterince çabuk tepki verebilecek kadar küçük, zorluklarla başa çıkabilecek kadar büyüğüz.

2009 yılında web, yazılım ve grafik tasarım alanlarında freelance olarak vermeye başladık. 2013 son çeyreğinde İstanbul’da SELKA MEDYA isimli firmayı kurduk ve hizmet yelpazemizi geliştirdik. Bu süreçte İstanbul, Ankara, Antalya gibi önemli merkezlerde ciddi projelerde çalıştık.

2016 yılı sonu itibariyle faaliyet alanlarımızı genişletmek ve uluslararası projelerde söz sahibi olabilmek için Efeler Teknoloji Bilişim ve Dış Ticaret Limited Şirketi’ni kurduk ve merkez üssümüzü Aydın iline taşıdık.

2017 yılı itibariyle Efeler Teknoloji olarak web site geliştirme, barındırma ve hosting çözümleri, grafik tasarım ve baskı hizmetleri, teknoloji danışmanlığı, sosyal ağ yönetim hizmetleri ve dijital reklam hizmerleri alanında hizmet veriyoruz.


BİZDEN İSTATİSTİKLER


98%
MUTLU MÜŞTERİ

8
KAZANILAN ÖDÜL

1873
TAMAMLANAN PROJE

2730
KAYILI SİTE